Partneři

Adastra
Asseco
Cleverlance
Globtech
Logica
Ness
Teradata


Nejvýznamnějšími partnery společnosti INFA Partner v České republice, resp. na Slovensku, jsou následující společnosti (podle abecedy):

Podrobnosti o jednotlivých partnerech se dozvíte klepnutím na jejich jméno.

 


 

Adastra Corporation

Adastra Corporation je nezávislou konzultační firmou zaměřenou na komplexní řešení v oblasti Data Warehousing, Data Mining, Business Intelligence (manažerské informační systémy) a Customer Intelligence (analytické CRM). Technologicky nezávislá řešení odrážejí rozsáhlé zkušenosti firmy načerpané z realizace více než stovky projektů a jsou doplněna hlubokými znalostmi obchodních procesů se specializací na obory pojišťovnictví, bankovnictví a finančních služeb, telekomunikací a obchodních řetězců. Adastra
se celosvětově odlišuje výraznými kompetencemi v oblasti datové integrace a v ČR je největším nezávislým dodavatelem řešení Data Warehousing na různých technologických platformách. K těmto kompetencím
se přidávají reference v oblasti Data Mining a pokročilých analýz dat.

Ústředí firmy je v kanadském Torontu, evropské aktivity jsou řízeny z Adastry v Praze a z poboček v Bratislavě, Ostravě a Frankfurtu n. M. Adastra má v současné době celosvětově 220 zaměstnanců, z toho více než 150 v České republice. Mezi zákazníky Adastra patří např. společnosti Aliatel, Ahold, Bank of Montreal, Česká pojišťovna, Česká spořitelna, Contactel, Eurotel, GTS, HVB Bank, ING Group, Julius Meinl, Roche Diagnostics, ČSOB Pojišťovna či Komerční banka. Více informací naleznete na webové adrese www.adastra.cz.

 


 

Asseco

Asseco, a. s., je významným systémovým integrátorem a dodavatelem IT produktů, řešení, technologií a služeb pro finanční instituce, státní sektor a obchodní společnosti. Portfolio společnosti tvoří informační systémy pro bankovnictví a pojišťovnictví, systémy pro platební karty, DWH a MIS, e-commerce, call centra a řešení šitá na míru. Inovativnost řešení společnosti potvrzuje první mezinárodní transakce na světě s produktem Maestro na platformě EMV (M/Chip Lite) uskutečněná v roce 1999 za podpory řešení StarCARD.

Společnost má pobočky v Bratislavě a dalších pěti městech na Slovensku (Banská Bystrica, Lučenec, Trenčín, Žilina a Ružomberok). Více informací naleznete na webové adrese www.asseco.sk.

 

 


 

logo_CLV_small.JPG

Cleverlance

Cleverlance je česká společnost s mezinárodní působností poskytující konzultace a komplexní softwarové služby zejména v oblastech financí, pojišťovnictví a telekomunikací. Svým zákazníkům pomáháme získat a rozvíjet konkurenční výhody efektivní dodávkou chytrých IT řešení, díky výborné znalosti jejich podnikatelského prostředí, vysoké odbornosti projektových týmů a řadě opakovatelných řešení.

Společnost Cleverlance byla založena v roce 2000. Při své první účasti v žebříčku Technology Fast 50 sestavovaném společností Deloitte byla v roce 2005 vyhlášena nejrychleji rostoucí českou IT firmou v regionu střední Evropy. Nejúspěšnějším českým poskytovatelem softwaru byla společností Deloitte vyhodnocena i v roce 2006 a 2007.

V současné době tvoří tým Cleverlance více než 500 špičkových specialistů se znalostmi v oblastech business konzultací a analýzy, návrhu, vývoje a implementace informačních systémů, projektového řízení, informační bezpečnosti, technické podpory a kompletního outsourcingu informačních systémů. Zkušenosti a know-how Cleverlance předáváme zákazníkům i v podobě odborných školení ve vlastním vzdělávacím centru.

Zákazníci si nás cení zejména díky profesionalitě, spolehlivosti a důrazu na realizaci přidané hodnoty. Daří se nám tak vytvářet vzájemnou důvěru, která je nutným předpokladem pro úspěšnou a efektivní spolupráci.

Více na www.cleverlance.cz

 


 

Globtech

Společnost Globtech je zaměřena na poskytování konzultačních a poradenských služeb v oblasti data warehousingu a business inteligence. Jejím cílem je zajišťovat komplexní servis pokrývající technologická řešení pro zpracování velkých objemů dat a získávání informací z rozsáhlých databází. Pro naplnění potřeb svých zákazníků využívá nejen moderní technologie třetích stran, ale i vývoj vlastních softwarových řešení. Dále poskytuje služby v oblasti analýzy podnikových informačních systémů a vyvíjí softwarové aplikace podle potřeb svých zákazníků. Konzultanti společnosti Globtech se podíleli na budování datových skladů pro klienty z bankovního a telekomunikačního sektoru, jakými jsou například Československá obchodní banka, Živnostenská banka, Komerční banka, finanční skupina ING, Komerční pojišťovna, Telefónica O2 Czech Republic nebo Telefónica O2 Slovakia. Více informací naleznete na webové adrese www.globtech.cz.

 


 

Logica Plc 

Logica

Logica je přední světová společnost poskytující služby v oblasti IT, která zaměstnává 41 000 lidí. Svým zákazníkům poskytuje konzultační služby, systémovou integraci a služby v oblasti outsourcingu IT a firemních procesů. Logica úzce spolupracuje se svými zákazníky na rozvoji jejich potenciálu – umožňuje jim změnu, která zvyšuje jejich efektivitu, urychluje růst a řídí rizika.

Logica CEE má centrálu v Praze, pobočky v Bratislavě, Brně, Plzni a Budapešti. Realizuje projekty pro nejvýznamnější společnosti a organizace v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Chorvatsku a dalších zemích střední a východní Evropy. Logica se umístila na 4. místě v již 7. ročníku soutěže „Best Employers Česká republika 2009“ v kategorii velkých společností. Logica byla jako první společnost v České republice a na Slovensku certifikována podle mezinárodních standardů ISO 9001:2000 a TickIT Issue 5.0.Více informací naleznete na webové adrese www.logica.cz.

 


 

 

NESS CEE

Společnost NESS CEE je přední dodavatel moderních IT řešení a služeb ve střední a východní Evropě. Na místním trhu působí již od roku 1990. Je součástí silné nadnárodní skupiny Ness Technologies, Inc., registrované v USA, která působí ve 14 zemích světa. NESS CEE se zaměřuje na vybraná odvětví – telekomunikace, finance, průmysl, energetiku, veřejnou správu, obranu a zdravotnictví. Nabízí standardní
i speciální odvětvová řešení, služby v oblasti systémové integrace, business intelligence, poradenství, standardní software i vývoj na zakázku, různé modely realizace včetně IT projektů, offshore vývoje
a outsourcing IT.

V současné době má společnost NESS CEE téměř 300 zaměstnanců v pobočkách v Praze, Brně, Ostravě
a Bratislavě. Mezi její nejvýznamnější klienty patří ČEZ, a. s., Česká národní banka, Český ústav zeměměřičský a kartografický, ČESKÝ TELECOM, a. s., Transgas, a. s., Komerční banka, a. s., Aero Vodochody, a. s., a Slovnaft, a. s. Více na informací naleznete na webové adrese http://www.ness.com/CZ/ .


 Logo Softec
Softec

Softec je významnou konzultačně-softwarovou společností, která poskytuje své služby kromě Česka a Slovenska v dalších osmi zemích střední a východní Evropy. Jedná se především o poradenství v oblasti informačních systémů, analýzu, návrh a vývoj komplexních IT řešení, systémovou integraci nebo outsourcing. Své služby dodáváme s dokonalou znalostí sektoru, ve kterém působí zákazník. Proto jsou naše řešení výrazným ekonomickým přínosem pro klienta a konkurenční výhodou. Mezi naše klíčové zákazníky patří významné společnosti z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, státní správy a telekomunikací. V roce 2012 se Softec stal na Slovensku IT firmou roku. V současné době má v Česku a na Slovensku téměř 280 zaměstnanců.
 


Teradata

Společnost Teradata se více než 20 let specializuje na řešení datových skladů a technologie analýzy dat. Zkušenosti z více než 1 000 instalací datových skladů jsou zhodnoceny v jedinečné technologii – řešení Teradata odkrývají klientům nové obchodní příležitosti, zvyšují efektivitu a zlepšují vztahy s jejich zákazníky. Úspěšnou implementaci a rychlou návratnost investic zajišťuje zkušený servisní tým více než 4 000 specialistů, který čerpá know-how z nejvýznamnějších světových instalací datových skladů a analytických řešení. Mezi zákazníky společnosti Teradata patří řada předních telekomunikačních společností, světových bank, pojišťoven či dopravních a retailových firem. Více informací naleznete na webové adrese www.teradata.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2010 INFA Partner, s.r.o