Služby

Přehled
Professional services
Technická podpora
Školení


Společnost INFA Partner nabízí vybrané typy služeb, jejichž cílem je zajistit zákazníkům maximální efektivitu při provozování softwaru Informatica v jejich řešeních. Více informací o jednotlivých typech služeb naleznete na níže uvedených odkazech.

Professional Services
Škála nabízených profesionálních služeb pokrývá řadu aspektů implementace řešení business inteligence, projektů datové integrace a migrace. Hlavní přínos spočívá v usnadnění a urychlení nasazení technologií Informatica do provozu, přispění k návrhu architektury řešení, optimalizaci a vyladění funkčnosti systému a v neposlední řadě přenesení vědomostí a zkušeností na vývojový a implementační tým zákazníka či partnera.

Technická podpora
Technická podpora slouží k zajištění bezproblémového provozu softwaru Informatica, garantuje rychlé řešení technických záležitostí a umožňuje zákazníkům získat bezplatně nové verze softwaru.

Školení
Nabízené kurzy umožňují uživatelům získat rychle a efektivně znalosti potřebné pro implementaci a používání softwaru Informatica. Osnovy kurzů jsou profesionálně navrženy, výklad lektora je střídán cvičeními na počítačích s instalací příslušných programů.

© 2010 INFA Partner, s.r.o